Strona Główna / Informacje o firmie / Totolotek

Totolotek – legalny bukmacher

Informacje o firmie

Totolotek SA to firma z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach.

Główny produkt spółki to Toto-Mix – zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI (szerzej o naszej ofercie niżej).

W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA jest legalnym operatorem w Polsce z ważną koncesją Ministerstwa Finansów na zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej w zakresie zakładów na gonitwy konne i wyścigi chartów.

Od 2005 r. Totolotek SA jest częścią międzynarodowej Grupy INTRALOT, która działa w 57 państwach na 5 kontynentach.

otolotek SA aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu – amatorskiego i profesjonalnego. Jest sponsorem Lechii Gdańsk. Był również oficjalnym partnerem Katowice Open - największego turnieju tenisowego o randze WTA organizowanego w Polsce.

Sponsoring

  • Lechia Gdańsk,

  • koszykarska Legia Warszawa